Fusion - moderní pěvecký sbor

Fusion je určen teenagerům ve věku 13-20 let. Základ tvoří moderní pěvecký sbor, který má zkoušky každou středu od 18:00 do 19:45. Nabízíme studentům i hudební workshopy, ve kterých se mohou naučit základům hry na hudební nástroje, zapojit se do tance, aranžování, dirigování apod. Workshopy a nácviky kapel jsou pak organizovány po společné domluvě mimo čas zkoušek sboru.

Zkoušky

Fusion zkouška je každou středu v 18:00. Hlavní součástí zkoušky je samozřejmě zpěv a kapela. Na konci zkoušky má jeden z vedoucích Fusion zamyšlení na zajímavé téma, o kterém potom všichni diskutujeme. Po zkoušce máme dobré jídlo a většinou hrajeme UNO a další deskovky.

Co dalšího pořádáme

Dvakrát ročně máme koncert. Na jaře jezdíme na víkendové soustředění před koncertem. V létě se účastníme English Fusionu campu. Na campu máme celé dopoledne Fusion - zpíváme ve sboru a učíme se hrát na nástroj (kytaru, bicí, atd.).

Je ti 13 - 21 let? Přijď ve středu na Fusion! Budeme moc rádi, když nás bude víc!

Jsme společenstvím lidí, kteří věří v Ježíše Krista jako svého Zachránce a Pána, a kteří přijímají Bibli jako základ pro víru, učení a život.

Od nynějška ti chci ohlašovat nové věci, utajené, že o nich nic nevíš. Právě teď jsou stvořeny, nikoli předtím, přede dneškem jsi o nich nic neslyšel a říci nemůžeš: »Hle, já to znám.« prorok Izajáš 48.6-7

Copyright © 2022 - Sbor Církve bratrské v Praze 6