Informační týdeník 19.11.2017

Neděle 19. listopadu 2017

10:00 hod. – bohoslužba
kázání Pavel Plchot
sbírka na diakonii CB

Neděle 26. listopadu 2017

10:00 hod. – bohoslužba
kázání Vojta Furák
sbírka na potřeby sboru

Neděle 3. prosince 2017

10:00 hod. – bohoslužba
kázání Pavel Plchot
sbírka na potřeby sboru

Neděle 10. listopadu 2017

10:00 hod. – bohoslužba
kázání Pavel Plchot
sbírka na Centrum dětí a mládeže Teen Challenge

 

Plánované akce 2017

Ne 19. 11. – členské shromáždění
Ne 3. 12. – povídání o kázání
Ne 10. 12. – adventní oběd pro seniory

 

Oznámení do týdeníku prosím odteď posílejte na adresu: tydenik@cb6.cz

Prosím modlete se za Fusion, nový projekt mládeže na ZŠ a SŠ. Prosím modlete, ať s námi školy spolupracují a chtějí se na tom podílet.

Modlitby 24/3 – pátek 24. 11. – neděle 26. 11. 2017 – Podruhé pořádáme v našem sboru modlitby přes celý víkend tzv. 24/3. Je možné se přihlásit sám nebo společně na vybraný čas do modlitební místnosti, která bude otevřená nonstop v podkroví na Evropské 88. Přihlašování na stránkách www.modlitby24-7.cz/praha-dejvice. Více informací a i samotné přihlášení možné přes Vojtu Furáka nebo Hedviku Benákovou.

Andělský strom – Stejně jako v minulých letech bychom se i letos rádi zapojili do projektu Mezinárodního vězeňského společenství Andělský strom, v rámci kterého se nakupují vánoční dárky pro děti odsouzených rodičů. Vy, kdo máte zájem se do projektu zapojit, přihlaste se prosím buď osobně Evě Sovinské, nebo pište na emaily: pavla.hruskova@gmail.com nebo eva.sovinska@email.cz -rády též zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pavla a Eva

Vážení bratři a sestry, srdečně Vás všechny zdravíme z ústředí Církve bratrské!
Jak již zřejmě víte, vydávání časopisu BRÁNA přechází ze soukromého vydavatele pod Církev bratrskou. Časopis BRÁNA se tak od ledna 2018 promění. Práce se ujme nový šéfredaktor, nový výkonný redaktor, očekává se i změna rubrik, pravidelná komunikace se sbory při využívání webové podpory, přepracování INformu do komentovaného zpravodaje, uvádění novinek z Církve bratrské apod. Důraz bude kladen i na reportáže a živé rozhovory. Tímto oznámením se obracíme zejména na ty, kteří časopis BRÁNA dosud neodebírají, aby příp. objednávku ještě zvážili. Cena časopisu, který vychází celkem 10x v roce, se pro rok 2018 nemění a zůstává na 43,- Kč za jedno číslo (+ poštovné). Objednávky časopisu se s ohledem na poštovné nevyřizují individuálně (až na specifické výjimky), ale prostřednictvím sborového distributora za celý sbor či celou stanici. Distributorem časopisu BRÁNA v našem sboru je Petr Bechyně. Hromadnou objednávku je třeba odeslat nejpozději do konce listopadu.
Vážení bratři a sestry, přejeme Vám všem Boží ochranu, pomoc a vedení.
Za Radu Církve bratrské,
David Novák, Petr Raus, Bronislav Matulík a Petr Grulich

Olivový olej – Stále můžete objednávat olivový olej od Paola ze Sicílie. Objednávkový formulář je k dispozici vpředu u kazatelny nebo pište na email zmikova@post.cz nebo můžete telefonovat či psát SMS na tel. 607275789. Uzávěrka objednávek je v neděli 26.11. Poté již nebude možné počet objednaných láhví měnit ani olej doobjednat. Případné dotazy ráda zodpovím. Děkuji, Zdeňka Miková

Copyright © 2012-2020 Sbor Církve bratrské v Praze 6